نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: مشکل با خانواده

1056
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    47286
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

Unhappy مشکل با خانواده

پدر و مادرم از هم جدا شدن پدرم اعتیاد و داره و احساس میکنم مادرم ازدواج مجدد داره هیچکدوم نمیتونن از من نگهداری کنن و زندگی واقعا برام سخت شده خانواده پدرم باهام دعوا میکنن بهم فحش میدن و وقتی میگم چرا فقط با من دعوا میکنید میگن دوست داریم میگن ما مریضیم برای همین اینجوری هستیم میگم خب چرا فقط برای من مریضین و با من دعوا میکنین میگن دوست داریم مثل این میمونه بزنن تو دهن آدم و بعد که میگی چرا بگن دوست داریم میگی چرا فقط من و باز هم جواب های تکراری واقعا خسته شدم و ۱۶ سالمه ☹

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    تشکر شده 473 بار در 393 پست
    میزان امتیاز
    7

پاسخ : مشکل با خانواده

سلام به شما عزیزم
    درک میکنم که این شرایط برایت با فشار روحی زیادی همراه شده است اما عزیزم در این مسیر بهتر است از حدس و گمان استفاده نکنید و در این مورد با مادر صحبت کنید که شما در چه شرایطی هستید و آیا ایشان امکان نگهداری از شما را دارند و اگر ایشان این شرایط را نداشتند با پدر هم صحبت کنید که خب این شرایط هرچند که آنها جهت نگهداری شما تلاش می کنند برایت با چه احساساتی همراه می باشد تا بتوانید در مسیر تعاملی نتیجه گیری بهتری داشته باشید .
    دقت کن عزیزم گاهی واقعا اطرافیان دلیل رفتارهای خود را درک نمی کنند پس بهتر است شما در احترام به آنها مسیر رشدی خودتان را طی کنید و از تمرکز بر رفتارهای آنها خوداری کنید.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد